Naše služby

Digitálna tlač

Ak chcete rýchlo a kvalitne si dať vytlačiť Vaše propagačné materiály, digitálna tlač je určená práve pre Vás. Tlačíme na produkčnom farebnom digitálnom zariadení od firmy Konica Minolta. Pri digitálnej tlači je možné tlačiť výhodne pri nízkych a stredných objemoch tlače. Kvalita tlače s počtom vytlačených strán neklesá, ale zostáva stále rovnaká.

Výhodná tlač už od jedného výtlačku.

1.jpg

Strojové vyšívanie

Strojové vyšívanie slúži na účely firemnej reklamy, na stužkové a tanečné slávnosti, krsty atď. Vyhotovíme aj originálne darčeky na vaše želanie. Zaoberáme sa aj predajom textilu a zabezpečujeme aj potlač textilu.

Vyšieme Vaše logo už od 5 kusov.

2.jpg

Gravírovanie pohárov

Gravírovanie skla je proces, pri ktorom diamantová mikro brúska ryje do skla za pomoci modernej technológie požadovaný vzor, písmo alebo motív. Gravírovanie zanecháva brúsením na skle matný a trvácny výbrus vo forme požadovaného vzoru.
V našej ponuke nájdete viac ako 30 druhov pohárov a čiaš.

Svadobné a stužkové poháre.

4.jpg

Sieťotlač a rezaná reklama

Sieťotlač je univerzálna technológia na potlač rôznych materiálov, ako napríklad tričká, polokošele, košele, monterky a pod.. Prednosťou sieťotlače je vysoká viskozita nánosu farby, stálosť farieb a životnosť samotnej potlače. Odporúčame na väčšie náklady.

Rezaná reklama sa používa v interiéri aj exteriéri. Rezanou reklamou môžeme vyrobiť napríklad Vaše reklamné tabule, reklamné nápisy na auto, alebo nízkonákladovú potlač na textil.
5.jpg

Vysekávanie, slepotlač a termotlač

Výsek patrí medzi obľúbené konečné úpravy tlačovín. Je k tomu potrebná výsekovú formu. Tvarový výsek dáva tlačovinám konečnú podobu. Naša firma prevádza výsek do formátu B3 na strojoch Grafopress. Najčastejšie využitie klasickej výsekovej technológie je v oblasti reklamy na propagačné materiály, u firemných tlačovín na dosky, krabičky na vizitky a samolepky, oznámenia.

Termotlač alebo horúca razba je technológia, pri ktorej sa tlačí za pomoci tlaku a tepla cez štočok fólia, ktorá môže mať zlatý, strieborný alebo iný metalický povrch. Zlatotlač dodá Vašim tlačovinám a výrobkom luxusnejší vzhľad.

Slepotlač je technológia, kde sa razba aplikuje bez fólie - iba vytlačením motívu do materiálu. Prevádza sa tlačovou formou bez farby alebo raziacou formou spravidla do kvalitného grafického papiera. Slepotlač dodáva tlačovinám ďalší rozmer.
6.jpg

Kontaktujte nás

LHPRINT

Szedera Fabiana 241/131

99125 Čebovce, Slovakia 

Tel: +421 907 934 582

E-mail: lhprint@lhprint.sk

Naše produkty

VIZITKY, LETÁKY, BROŽÚRY

JEDÁLNE A NÁPOJOVÉ LÍSTKY

SVADOBNÉ A PROMOČNÉ OZNÁMENIA

KATALÓGY, NÁVODY NA POUŽITIE

PLAGÁTY, KALENDÁRE, ETIKETY

 

STUŽ. OZNÁMENIA, NOVOROČENKY

FOTOALBUMY, STRAVNÉ LÍSTKY

VIANOČNÉ A FIREMNÉ POZDRAVY

TRIČKÁ, ŠILTOVKY, MIKINY

SVADOBNÉ A STUŽKOVÉ POHÁRE