Obchodné podmienky

Tieto podmienky sú platné pre všetky obchodné vzťahy s tlačiarňou Ladislav Húšťava LHprint, Szedera Fabina 241/131, Čebovce 99125, ktorá prevádzkuje web www.supertlaciaren.sk alebo www.lhprint.sk. Zaslaním záväznej objednávky tlače sa stávate obchodným partnerom firmy LHprint a súhlasíte s obchodnými podmienkami.

Po zaplnení našich výrobných kapacít si vyhradzujeme právo odmietnuť objednávku tlače, alebo keď z nejakého dôvodu nevieme dodržať termín dodania.

Všetky ceny na našej stránke sú uvádzané s DPH a nezahŕňajú náklady na doručenie.

Postup objednávky


Pomocou webového rozhrania si zvoľte požadovaný produkt. Vyberte všetky parametre produktu a následne sa Vám zobrazí celková cena zákazky a cena za kus. Kalkulácia ceny je závislá od množstva tlačených strán, od druhu papiera, farebnosti atď.

Objednávku ukončíte vyplnením kontaktných a fakturačných údajov a jej odoslaním.

Po obdržaní objednávky Vás kontaktujeme za účelom jej potvrdenia a dohodnutia spôsobu predania grafických podkladov k tlači.

Po potvrdení objednávky vznikne obchodný vzťah medzi kupujúcim a predávajúcim. Kupujúci sa tým zaväzuje za objednaný a dodaný tovar zaplatiť celú kúpnu cenu, vrátane prepravných nákladov, podľa platných obchodných podmienok.

Dodacie lehoty


Objednávky na digitálnu tlač vybavujeme 1-5 pracovných dní. Objednávky na sieťotlač (napríklad tričká) vybavujeme od 3-6 týždňov od odsúhlasenia návrhu (v období máj, jún objednávky na sieťotlač vybavujeme od 4-6 týždňov). Dodacia lehota závisí aj od množstva tlačených strán a náročnosti dokončovacích prác. Cena dopravy poštou na dobierku je 5 €. Cena dopravy poštou pre nadrozmerné balíky je 8 €, napríklad mikiny.

Platobné podmienky a fakturácia


Kupujúci môže vykonať platbu za tovar jedným z nasledujúcich spôsobov:

a) platbou v hotovosti vo firme LHprint, Čebovce
b) Pred faktúrou - platbou na účet v Slovenskej sporiteľni 0390580214/0900, ak zákazník neuhradí pred faktúru vyhradzujem právo zrušiť zákazku a objednávku označiť za neplatnú. Zároveň zaniká obchodný vzťah medzi kupujúcim a predávajúcim.
c) platbou na dobierku u Slovenskej pošty

Záručné podmienky a zodpovednosť za vady


Zákazky vyhotovujeme podľa Vami dodaných predlôh, alebo podľa odsúhlaseného návrhu. Keďže sa jedná o digitálnu tlačiareň, všetky výtlačky majú rovnakú farebnosť a kvalitu.

Digitálna tlačiareň nezodpovedá za gramatické a iné chyby v tlačených dokumentoch. Podklady vyžadujeme vo formáte PDF, pripraveného na tlač s minimálnymi presahmi grafiky 3 mm.

Pre uplatnenie reklamácie tlače je kupujúci povinný spolu s chybne vytlačeným produktom zaslať predávajúcemu aj podpísanú žiadosť o reklamáciu, v ktorej uvedie popis závady. Pre uznanie reklamácie je nutné zaslať aj kópiu daňového dokladu, na základe ktorého bol tovar nadobudnutý. Vyriešenie reklamácie je bezplatné. Reklamácia je vyriešená do 30 dní od prevzatia reklamovaného tovaru predávajúcim v súlade s Obchodným zákonníkom SR. Reklamovať vytlačený produkt môžete do 30 dní(vrátane sviatkov a víkendov) od obdŕžania, po uplnutí tejto doby nebude uznaná Vaša reklamácia.